ההלכה היהודית עונה על השאלה: האם גברים מחויבים לספק את עונתן של נשיהם? והתשובה היא כן  – במהלך יחסי אישות, יש מצווה הגורסת כי הגבר מחויב לספק את עונתה של אשתו, כלומר לספק אותה מינית לחלוטין וזהו חלק בלתי נפרד מקיום היחסים. לצד זאת, עולה הסוגיה של חשק מיני אצל נשים. בעוד שנשים מסוימות נהנות מסף גירוי נמוך ומסופקות בקלות, נשים אחרות מתקשות להגיע לסיפוק, מה שעלול לתסכל את שני בני הזוג. הבעיה של חוסר חשק מיני אצל נשים היא נפוצה יותר ממה שנדמה ולמרבה השמחה יש לה פתרונות שונים.

ויברטור לדתיות יכול להעלות חשק מיני אצל נשים

אישה דתייה הנתקלת באתגרים במיטה ומתקשה להגיע לסיפוק, יכולה להשתמש במכשיר כמו ויברטור לדתיות. אין שום מניעה הלכתית להשתמש בצעצועי מין ואביזרים למבוגרים בלבד ולכן, כל זוג דתי יכול לרכוש ויברטור לדתיות ולשדרג את חיי המין שלו. הוויברטור אולי לא יפתור לגמרי בעיה בליבידו, אבל הוא בהחלט יכול להוסיף ולעורר וכך לגרום ליחסי המין להיות מהנים ועוצמתיים יותר. במקביל, במקרים בהם יש חשש כי קיימת בעיה בליבידו על רקע רגשי כלשהו, מומלץ לטפל גם בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים.

תכשירים מעוררי חשק לאישה יכולים להציל לכם את חיי המין

עוד אפשרות לגיוון יחסי האישות היא שימוש במגוון תכשירים מעוררי חשק לאישה. לרוב, מדובר בתכשירים על בסיס טבעי, המהווים תחליף מעולה לשימוש בטיפול תרופתי אגרסיבי. תכשירים מעוררי חשק לאישה נמכרים בבקבוקונים קטנים ודיסקרטיים וכל אישה יכולה להשתמש בהם כאוות נפשה לפני ובזמן קיום יחסי מין. נמצא כי הם משפיעים משמעותית על חשק מיני אצל נשים ואם יש בעיה בליבידו הם יכולים לשמש כפתרון מעולה, במקביל למכשירים כמו ויברטור לדתיות וגם בלי קשר אליהם.

איפה ניתן לקנות ויברטור לדתיות ותכשירים שונים?

ניתן לרכוש תכשירים מעוררי חשק לאישה וצעצועי מין מכל הסוגים, בחנויות המתמחות בכך. מומלץ לחפש חנות אביזרים למבוגרים המתמחה במגזר הדתי ומציעה גם הסברים מפורטים על המוצרים ומשלוח דיסקרטי.

x img